Kim jestem i skąd się wzięłam – chcesz mnie poznać, przeczytaj mój krótki życiorys:)

Kim jestem i skąd się wzięłam:) Od zawsze aktorką z dobrym głosem!

W 89 roku ukończyłam Studio Wokalno Teatralne w Łodzi. To był czas, w którym wygrywałam wszystkie możliwe konkursy : recytatorskie, Debiuty 87 rok – zauważył mnie prof Bardini / cudowny mentor i nauczyciel / , Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję , na których dwa albo trzy razy byłam wyróżniona. Było tego naprawdę sporo. Śpiewałam w Dubaju, W Gruzji, na Lazurowym Wybrzeżu, w Rosji.

I niestety grałam w spektaklach i kabaretach. Dlaczego niestety?Bo to były czasy, w których byłam jedyną trzeźwą aktorką na scenie. Po kilku latach bagno mentalne tego środowiska zmęczyło mnie w taki sposób, że postanowiłam zrezygnować z tego zawodu, na prawie dziesięć lat.

Zaczęłam przygodę z radiem. Ale moje marzenia nigdy mnie opuściły. Zawsze kochałam ten zawód i chciałam wrócić inaczej. Nie wiedziałam jak.

Wyjechałam do Hiszpanii i  przewartościowałam swoje życie. Mieszkałam tam prawie pięć lat. W Hiszpanii zobaczyłam, kim jestem naprawdę. Zaakceptowałam swoją odwagę. Uczyłam się pisać scenariusze, chodziłam na koncerty hiszpańskich wykonawców, podglądałam teatry. Nie umiałam bez tego istnieć. Po jakimś czasie zaczęłam współpracować z jednym z hoteli na Costa Brava i reżyserowałam eventy, które wykonywali polscy animatorzy kultury. Nie były to trudne wyzwania ale przekonałam się, jak bardzo ludzie kochają dobrą rozrywkę. Cudowne doświadczenia.

Szykowałam się , żeby zostać na stałe w Hiszpanii. Chciałam grać w teatrze hiszpańskim Ale wydarzenia potoczyły się w taki sposób, że musiałam wrócić do Polski.

Bardzo szybko zaczęłam działać tutaj.Tworzyłam zespół The Enamorada, napisałam scenariusz spektaklu teatralnego Enamorada i w tym samym czasie napisałam scenariusz sitcomu, który wysłałam do TVN. Po godzinie otrzymałam telefon z pytaniem : Kto jeszcze dostał ten scenariusz , bo jest bardzo dobry. To przekonało mnie, że to co robię podoba się. Zrealizowano inny sitcom, ale to nie miało większego znaczenia. Byłam pewna, ze idę dobrą drogą. Bardzo szybko napisałam książkę “Enamorada” i w tym samym czasie pisałam drugą “Karmiczny dług” która przeszła do finału konkursu Debiut Literacki Roku. Dlatego stworzyłam kolejne : monodram ” Jedna kobieta w projekcie Miłość” i swój program autorski “Lifting”, w którym będą piosenki z moimi tekstami i muzyką.

Żeby mówić o tym, co dalej muszę zrealizować przynajmniej część z tego o czym marzę i o czym mówię:))

Cieszę się, że mogłam podzielić się z Wami sobą

Pozdrawiam

Ela

Phototastic-2015-10-14_2d05258e-d93d-4502-9f75-74a57e602586[1]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s