*Nie depczcie kozieradki* Odpowiadam dziś na pytania internautów i udzielam porad dotyczących wielkości biustu – Ela Walczak

 

*Nie depczcie kozieradki*

Odpowiadam dziś na pytania internautów  i udzielam porad  dotyczących wielkości biustu. Zacznę od bardzo ciekawego wpisu.

– Pani Elu, moja siostra jest ode mnie chudsza ale ma większe piersi. Czy to dobrze.

– Pewnie, że niedobrze. Drogie dziecko, wielkość biustu jest uwarunkowana konstytucjonalnie czyli osobniczo. Ile masz lat dziewczynko?

– Czternaście.

– Trudno powiedzieć, jaka wielkość osiągną twoje piersi. Musisz cierpliwie poczekać do osiemnastki. Za cztery lata operacje plastyczne powinny być już bezpłatne.

Napisał do mnie również pan Jan z Bzowa.

– Pani Elu, dlaczego piersi budzą w kobietach tyle emocji? Przecież to taka sama część ciała jak ręka czy głowa.

– Drogi Janku, gdyby nie było różnicy w znaczeniu roli części ciała, to psy mogłyby szczekać dupami. Piersi, to atrybut kobiecości, wabik i sens życia. Ale z doświadczenia wiem, że małe nie przeszkadzają w uprawianiu sportu.

I jeszcze jeden list.

– Cześć! Moja mama ma niezbyt duży biust – miseczka A. Ja mam 24 lata i miseczkę B…

– Gratuluję, córeczko.

Drogie internautki zamieściłam na swoim blogu modowym, kilka ciekawych metod na powiększenie biustu  bez ingerencji skalpela. Z pewnością nie jest to wizyta u wróżbity Maćka, bardziej ziele Damiana.

Nie bądźcie nieszczęśliwe. WASZE PIERSI ROSNĄ WSZĘDZIE. Czy powiedziałam bzdurę? Ależ nie. Nie znacie działania kozieradki! To chwast, który depczecie wiosną na waszych łąkach a wystarczy się schylić i wyrwać!

Napój na porost piersi. Udostępniam bezpłatnie!!!

Do rondelka wlać dwie filiżanki wody i dodać jedną filiżankę kozieradki pospolitej / pierwsza pospolita łąka / Następnie wlać jedną lub dwie szczypty anyżu / a nóż, a widelec / , bazylii / z Brazylii / , kminku zwyczajnego, kopru ogrodowego / uwaga na wiatry / , kopru włoskiego / tym bardziej uważać na wiatry / , majeranku ogrodowego / TESCO  1,70 zł, BIEDRONKA 0,43 gr /  i palczatki cytrynowej / a tu nie kumam / Doprowadzić do wrzenia i odstawić. Pić jedną lub dwie filiżanki dziennie / trzy polecam paniom zauroczonym Pamelą Anderson /

Warto również masować piersi sproszkowaną kozieradką.

Panom już dziękujemy. Same je wymasujemy!

ela61

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s